Kabineti

Ermelinda Durmishi, Këshilltare

ermelinda.durmishi@arsimi.gov.al

 

Arvjen Lushaj, Këshilltar

arvjen.lushaj@arsimi.gov.al

 

Bisej Kapo, Këshilltare

bisej.kapo@arsimi.gov.al

 

Eridon Kotrri, Këshilltar

eridon.kotrri@arsimi.gov.al

 

Ermal Petushi, Këshilltar

ermal.petushi@arsimi.gov.al

 

Solora Jaupaj, Këshilltare

solora.jaupaj@arsimi.gov.al

 

Oerd Bej, Këshilltar

oerd.bej@arsimi.gov.al